Jedni traktują łazienkę bardzo poważnie i chcą aby była wnętrzem na podobieństwo świątyni, w której można odpocząć. Rozumiem i szanuję to. I jestem pewna, że już za niedługo też tak będę do niej podchodzić. Jak na razie lubię się bawić swoimi wnętrzami i urządzać je tak, aby nie były nudne i banalne. Lubię otaczać się gadżetami i nie wstydzę się tego. Jakiś czas temu pisałam wam o mniej lub bardziej przydatnych, ale na pewno ciekawych gadżetach do łazienki. Dziś postanowiłam wrócić do tematu, bo wiem, że wam się spodobał. 

Wisienka na torcie, to znaczy przy toalecie

źródło: krolestwolazienek.pl

źródło: krolestwolazienek.pl

Styl nowoczesny i minimalistyczny na dobre zagościł w naszych domach. Większość współczesnych łazienek zaaranżowana jest bardzo surowo i oszczędnie. Na ścianach, podłogach, suficie, jak również meblach i dodatkach gości biel. Gdzieniegdzie widać stalowe ozdobniki. Nudno prawda? Ale tej nudzie w łatwy sposób można zaradzić. Jeśli wasza łazienka wydaje się wam monotematyczna, zbyt oczywista, nudna lub bez wyrazu – koniecznie zainwestujcie w wisienkę. Spytacie, po co wam wisienka w toalecie? Chociażby do czyszczenia WC, bo jak się okazuje – elegancka, duża i błyszcząca wisienka to nic innego, jak szczotka do sedesu. Genialne rozwiązanie! Dwa w jednym. Z jednej strony mamy fajny gadżet, który zdobi i dodaje charakteru, z drugiej zaś bardzo przydatną rzecz. Jestem na tak!

Krwawa zasłona prysznicowa

źródło: igag.pl

źródło: igag.pl

Fani horrorów, zwłaszcza tych krwawych, powinni zainwestować w zasłonkę prysznicową wyglądającą jak z filmu grozy. Imitacja krwi spływającej po zasłonie, która do złudzenia przypomina prawdziwą krew, to widok, który niejednemu zafunduje szybsze bicie serca. Jesteście na tyle odważni?

Papier łamigłówka

źródło: mr-gadzet.pl

źródło: mr-gadzet.pl

Jak się okazuje – posiedzenia na tronie wcale nie muszą być nudne. Jeśli do tej pory chodziliście do toalety z gazetami, już nie będziecie musieli tego robić. Chwile spędzone w łazience umili wam papier toaletowy. Wiem – brzmi to trochę absurdalnie, ale tak właśnie jest. Papier toaletowy z rozmaitymi łamigłówkami i zadaniami to nie lada gratka dla wszystkich fanów dobrej zabawy. Dzięki niemu, siedząc na tronie, będziecie mogli przy okazji zadbać o szare komórki i choć przez chwilę oderwać się od całego świata. Doskonałe!

Całuśny wyciskacz do tubek

źródło: mr-gadzet.pl

źródło: mr-gadzet.pl

Wyciśnięcie pasty lub ulubionego kremu do ostatniej kropli nigdy nie należało do czynności łatwych. Czasami naprawdę trzeba się nagimnastykować, aby zawartość tubki ujrzała światło dzienne. Dzięki temu gadżetowi wyciśnięcie z tubki całej zawartości kosmetyku będzie bajecznie proste. Gadżet nie tylko fajnie wygląda i zdobi łazienkę, ale także przyczynia się do oszczędności w domowym budżecie.