W ostatnim czasie bardzo modne stały się baterie wolnostojące montowane w podłodze. Wyglądają dość interesująco i są pięknym dopełnieniem aranżacji łazienki. Oczywiście najlepiej sprawdzają się w przypadku wolnostojącej wanny. Więc jeśli takową posiadacie, rozważcie zakup baterii wolnostojącej do zamontowania w podłodze.

Zachwycające baterie Massi

Massi to znana i coraz bardziej ceniona marka oferująca ceramikę i armaturę łazienkową. Jej produkty wyróżniają się wyjątkową elegancją, stylem i często innowacyjnymi rozwiązaniami. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego klienta, marka Massi przygotowała niesamowitą kolekcję nowoczesnych baterii wolnostojących – zarówno z jednym, jak i dwoma uchwytami. Baterie utrzymane są w różnych stylach, dzięki czemu łatwiej znaleźć coś idealnego do swojej łazienki. Szczególnie ciekawie prezentują się baterie futurystyczne – idealne do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu oraz bogato zdobione, które wniosą do łazienki odrobinę luksusu.

bateria wolnostojąca MASSI

nowoczesna bateria MASSI

Baterie wolnostojące Massi nie tylko zachwycają elegancją, ale także urzekają wyjątkową jakością i solidnością wykonania. Pokrycie chromem gwarantuje piękny kolor i niesłabnący połysk baterii przez długie lata. W bateriach zastosowano głowice ceramiczne. Wszystkie modele posiadają w komplecie designerską słuchawkę prysznicową z rewolucyjnym systemem anticalc, który zapobiega osadzaniu się kamienia.

Luksus w dobrej cenie

Wbrew pozorom luksusowe baterie wolnostojące wcale nie muszą kosztować nie wiadomo ile. Doskonale udowadnia to Massi. Ceny nowoczesnej armatury wannowej wolnostojącej Massi zaczynają się już od 1499 zł brutto. Nie odbiega to jakoś drastycznie od cen tradycyjnej armatury.

Przeczytaj również: Wybieramy baterię umywalkową