SZÓSTY ZMYSŁ to nie tylko tytuł fascynującego filmu, ale także nowoczesna technologia marki Whirlpool, oferująca najwyższy poziom efektywności twojej pralki. Decydujesz o rodzaju tkaniny i o wielkości ładunku przeznaczonego do prania, a pralka sama sugeruje optymalny program. Możesz postąpić zgodnie z tą sugestią lub dostosować cykl do swoich potrzeb i doświadczenia. Możesz utworzyć własny program, zapisać go i wykorzystywać w przyszłości. Technologia SZÓSTY ZMYSŁ rozpoznaje ciężar ładunku dzięki specjalnym czujnikom i automatycznie dostosowuje zużycie wody, energii i czasu, stale monitorując cykl prania i zapewniając optymalną skuteczność pralki. A jeszcze niedawno miałeś już dość prania: źle wypłukany proszek z ciemnych ubrań, niedoprane dziecięce ubranka poplamione jedzeniem; farbujące tkaniny mimo zapewnień producenta, że w tym programie, to na pewno niemożliwe.

pralka 6-ty zmysł Whirlpool

pralki 6-ty zmysł Whirlpool to doskonałe połączenie funkcjonalności i technologii (zdjęcie ze strony producenta)

Jeśli twoja pralka ma szósty zmysł, wykaż się nim i ty. Intuicja i zdrowy rozsądek podpowiedzą ci, czy lepiej wstawić do łazienki pralkę ładowaną od góry, czy od frontu. Ten pierwszy przypadek to rozwiązane idealne do małej łazienki – zamknięta klapa pralki jest doskonałą dodatkową powierzchnią użytkową,  na której można np. położyć piżamę, kiedy idziesz pod prysznic. Pralka ładowana od frontu jest zwykle większa, no i jej otwieranie wymaga miejsca.

Utrudniony dostęp do pralki może być naprawdę irytujący. Dlatego do małej łazienki warto kupić pralkę kompaktową, inteligentną i wygodną w obsłudze. Jej walory docenią zwłaszcza młode mamy, które niejednokrotnie odnoszą wrażenie, że ich życie toczy się od prania do prania. Mała łazienka, mała pralka – pozostaje więc nawet miejsce na suszarkę! Późną jesienią i zimą nie da się suszyć prania na balkonie czy  w ogrodzie. Logistyka domowej pralni to nie jest błaha sprawa…