W urządzaniu niewielkich pomieszczeń takich jak łazienka, liczy się absolutnie każdy detal. Bardzo często to właśnie niewielkie przedmioty robią całe wnętrze. Szczególnie kobiety potrzebują mieć w łazience gadżety, które ułatwią im życie i pozwolą zachować ład i porządek w łazience. Dla mnie absolutnym niezbędnikiem, który powinien zagościć w łazience jest pojemnik na przybory do makijażu, a także specjalny pojemnik kosmetyczny – na waciki czy patyczki do uszu. Poniżej znajdziecie trzy propozycje takich pojemników, które specjalnie dla Was wybrałam z oferty Fabryki Form.

  1. POJEMNIK KOSMETYCZNY XERO
źródło: fabrykaform.pl

źródło: fabrykaform.pl

Pojemniki na przybory kosmetyczne Xero charakteryzują się przede wszystkim prostą i oszczędną w wyrazie formą, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w łazienkach klasycznych i nowoczesnych. Większy z pojemników posiada przegródki ułatwiające aranżację przyborów w pojemniku. W takich pojemnikach możecie przechowywać pędzle do makijażu oraz drobne kosmetyki, jak korektor, błyszczyk, itp.

  1. ORGANIZER NA KOSMETYKI I PRZYBORY DO MAKIJAŻU DONATELLA
źródło: fabrykaform.pl

źródło: fabrykaform.pl

Elegancki pojemnik na przybory do makijażu, jak również kosmetyki pomoże Wam zachować porządek w łazience, a jednocześnie ułatwi znalezienie niezbędnej rzeczy. W takim pojemniku poza pędzlami i grzebykami, możecie przechowywać szminki, błyszczyki i tusze do rzęs. Pokryta miłą w dotyku, białą skórą jagnięcą obudowa o owalnym kształcie, kryje w sobie nieregularnej wielkości przegródki w pasującym do obudowy, ciepłym, brązowym odcieniu. Utrzymają one w pionie przybory do makijażu, a codziennym rytuałom dodadzą luksusowego charakteru.

  1. POJEMNIK NA PATYCZKI I PŁATKI KOSMETYCZNE NEXIO
źródło: fabrykaform.pl

źródło: fabrykaform.pl

Pojemnik kosmetyczny marki NEXIO w sposób niezwykle elegancki zagospodaruje w łazience niezbędne akcesoria kosmetyczne. Patyczki i płatki do demakijażu, które często przechowujemy w nieodpowiedni sposób, wprowadzają do naszych łazienek bałagan i tym samym nie prezentują się zbyt dobrze. Dzięki pojemnikowi NEXIO, nie dość, że wszystko będziecie miały pod ręką, to na dodatek wszystko będzie ładnie uporządkowane i ukryte w nienachlanym pojemniku. Surowy kształt pojemnika świetnie dopasuje się do wnętrz o nowoczesnym i minimalistycznym wystroju i doda mu nutki luksusu.