Umywalka – niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. I biorąc pod uwagę właśnie to, że jest to element niezbędny i niezastąpiony, dobrze by był ciekawy, a nie nudny. Współczesność daje nam w tej kwestii szerokie pole do popisu. To, po jaką umywalkę sięgniemy, zależy już tylko od naszej wyobraźni, fantazji, odwagi i… grubości portfela.

Prawda jest taka, że klasyczne, ceramiczne i białe umywalki zaczynają odchodzić do lamusa. Ich miejsce coraz śmielej zajmują umywalki o nietuzinkowych, czasami i dziwacznych kształtach, wykonane nie tylko ze szkła, ale również stali, czy betonu. Efekt? Zachwycający!

szklana umywalka

Source: toxel.com via Alexandra on Pinterest

Jeśli i wam znudziła się dotychczasowa umywalka, chcecie dodać smaczku i charakteru własnej łazience, sięgnijcie po umywalkę, która zaskoczy i zadziwi waszych bliskich oraz znajomych.

Wybierając jeden z oryginalnych modeli umywalkowych, wy sami szybko przekonacie się, że był to strzał w dziesiątkę. Ten niewielki element wyposażenia potrafi zdziałać takie cuda, że ich efekty przechodzą ludzkie wyobrażenie.

oryginalna umywalka wbudowana w rower

Source: Uploaded by user via Boom Magazine on Pinterest

Warto w tym miejscu wspomnieć również o tym, że te wszystkie umywalki wykonane z betonu, szkła lub stali doskonale wpisują się w każde wnętrze. Idealnie sprawdzają się zarówno w łazience klasycznej, retro, jak i nowoczesnej. Niektóre z nich ładnie harmonizują ze stylem wnętrza, inne ciekawie z nim kontrastują.

Poniżej prezentowane umywalki może i nie należą do najtańszych, ale efekt, jaki zapewniają z pewnością wart jest tej ceny. Panie, Panowie – przed wami umywalki wolnostojące oraz nablatowe, betonowe i szklane, klasyczne i nietuzinkowe w formie

stylizowana, betonowa umywalka…

stylizowana betonowa umywalka

Source: blogg.yourlife.nu via Lady on Pinterest

 nowoczesna, minimalistyczna umywalka…

nowoczesna i nietypowa umywalka

Source: piippa.com via Amy on Pinterest

podświetlana umywalka nablatowa….

podświetlana umywalka nablatowa

Source: ebuild.com via Bel on Pinterest

designerska umywalka z porcelany…

porcelanowa umywalka

Source: remodelista.com via Woonmagazine on Pinterest