kabina prysznicowa walk in , easy in

Zabiegani, zapracowani… Wiecznie gdzieś pędzimy. Nie mamy na nic czasu. Tacy jesteśmy – my współcześni. Nie dziwi więc fakt, że w tym ciągłym pędzie, szukamy rozwiązań, które ułatwią nam życie. Nie dziwi też fakt, że zamiast wanny coraz częściej decydujemy się na kabinę prysznicową. Bo przecież szybki prysznic zajmuje mniej czasu niż kąpiel. Hitem ostatnich czasów są kabiny typu walk in. Kto powinien skusić się na taką?

Dla fanów nowoczesności

Kabiny typu walk-in są idealne dla miłośników nowoczesnego, minimalistycznego i bardzo oszczędnego wzornictwa. Ich konstrukcja pozbawiona wielu elementów występujących w innych typach kabin, to kwintesencja prostoty i minimalizmu – cech, które są typowe dla stylu nowoczesnego. Eteryczna, niemalże niewidoczna tafla szkła kabin walk in, genialnie wpisze się w łazienki nowoczesne oraz industrialne.

Dla zwolenników wygody

Kabina typu walk in to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią wygodę i nie chcą zbytnio się przemęczyć podczas regularnego sprzątania łazienki. Dzięki braku elementów ruchomych, w przypadku kabin typu walk in całkowicie omija nas nieprzyjemne czyszczenie wszelkich kółek, prowadnic czy tak nielubiana przez większość pielęgnacja zawiasów. Nie musimy również czyścić i polerować… rączki od drzwiczek. Ale uwaga! Jeśli nie jesteście zbyt cierpliwi i nie lubicie polerowania szklanych powierzchni, tego typu kabina wywoła u Was więcej frustracji niż zadowolenia.

Do małej łazienki

Kabina typu walk in jest idealnym wyborem do małej łazienki. Wybierając wariant z jedną ścianką i montując ją przy ścianie w narożniku pomieszczenia, możemy wygospodarować strefę prysznica, oszczędzając miejsce w łazience. Poza tym, kabina wykonana w całości ze szkła optycznie powiększy wnętrze. Uwaga! Kabina walk in nie wymaga zostawiania żadnego wolnego miejsca na otwierające się na zewnątrz drzwiczki. Dzięki temu zaoszczędzoną przestrzeń można wykorzystać w inny sposób.

Nie musimy również otwierać ich do wewnątrz, co wprawdzie pomaga zaoszczędzić miejsce w łazience, ale może być dosyć kłopotliwe i niewygodne w przypadku małych kabin, a dyskretne wzornictwo pojedynczej tafli szkła będzie dodatkowym atutem i nie przytłoczy pomieszczenia.