Umywalka to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Odpowiednio dobrana, świetnie spisuje się w roli użytkowej i dekoracyjnej. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to element niezbędny i niezastąpiony, dobrze by był ciekawy, a nie nudny. Współczesność daje nam szerokie pole do popisu. W sklepach mamy całe palety umywalek w różnych kształtach i kolorach. Bo współczesna umywalka to już rzadko kiedy umywalka biała. Coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po umywalki czarne, czerwone, itp. Do wyboru mamy także materiały, z których umywalki mogą być wykonane. Możemy wybierać między umywalkami ze stali szlachetnej, szkła, ceramiki lub kamienia. To, po jaką umywalkę sięgniemy, zależy już tylko od naszej wyobraźni, fantazji, odwagi i… grubości portfela.

Prawda jest taka, że klasyczne, ceramiczne i białe umywalki zaczynają odchodzić do lamusa. Ich miejsce coraz śmielej zajmują umywalki o nietuzinkowych, czasami i dziwacznych kształtach, wykonane nie tylko ze szkła, ale również stali, czy betonu. Efekt? Zachwycający!

Jeśli i wam znudziła się dotychczasowa umywalka, chcecie dodać smaczku i charakteru własnej łazience, sięgnijcie po umywalkę, która zaskoczy i zadziwi waszych bliskich oraz znajomych.

Wybierając jeden z oryginalnych modeli umywalkowych, wy sami szybko przekonacie się, że był to strzał w dziesiątkę. Ten niewielki element wyposażenia potrafi zdziałać takie cuda i zwykłą (może też i nudną) z pozoru łazienkę zamieni w miejsce niebanalne, oryginalne, interesujące – takie, w którym chce się non stop przebywać.

Jeśli myślicie, że te wszystkie oryginalne umywalki wykonane z betonu, kamienia lub szkła pasują tylko i wyłącznie do łazienek nowoczesnych, to jesteście w błędzie. Takie umywalki doskonale sprawdzą się również w łazienkach klasycznych i stylizowanych. Szklane wspaniale dopełnią łazienki w stylu glamour, a betonowe doskonale uzupełnią aranżacje łazienek egzotycznych.

Tak więc jeśli chcecie dodać smaczku własnej łazience, nie musicie od razu zmieniać całej aranżacji. Wystarczy tylko wymienić starą tradycyjną umywalkę na nowszy model i gotowe! To naprawdę działa! 🙂